.

.

New
Држач За Сјај За Усни На Дедо Мраз Кутија За Кармин Преносна Торба За Шминка Торба За Организатор На Кармин За Патување Со Огледало Мини Кутија За Складирање Кармин

Држач За Сјај За Усни На Дедо Мраз Кутија За Кармин Преносна Торба За Шминка Торба За Организатор На Кармин За Патување Со Огледало

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта. 3. 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од цевки и сјај за усни, исто така може да собере некои кредитни картички. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие футроли за кармин се изработени од микрофибер кожа, удобни и убави. Силно затворање на бравата, ефикасно спречува лизгање на карминот. УИЛТ ВО ОГЛЕДАЛО : Опремен со мало огледало, што го прави погодно нанесувањето шминка насекаде и во секое време. Дозволете секогаш да останете убави и совршени. ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : мини чантата за шминка може да ја организира козметиката потребна за секојдневно патување, компактниот дизајн кој удобно се вклопува во џеб или чанта со вкрстено тело. СИМПАТИЧЕН ПОДАРОК : Секоја футрола за мини кармин има многу моден стил и практична функција, тоа би бил одличен подарок за жени и девојки. Ако барате организатор за вашиот клуч или кармин, оваа мини чанта за шминка е она што ви треба, ќе ви овозможи мал предмет поорганизиран од сега! Спецификација на производот : Материјали : Големина на кожа од микрофибер : 3,7 € 0,8 € 2,7 Во Тежина : 50g - ова е лесна кутија за складирање кармин која лесно може да складира мали предмети како што се кармини. - Вграденото мало огледало ви овозможува да ја прилагодите вашата шминка во секое време, одржувајќи нежна и елегантна во секое време. - Лесен за носење, лесно можете да го ставите во вашата торбичка кога излегувате, многу погоден за пешачење, кампување и забави!.

Карактеристики на производот

Materials:
microfiber leather
Size:
3.7×0.8×2.7 in
Weight:
50g
- This is a lightweight lipstick storage box that can easily store small objects such as lipsticks.:
- The built-in small mirror allows you to adjust your makeup at any time, keeping delicate and elegant at all times.:
- Easy to carry, you can easily put it in your satchel when you go out, very suitable for hiking, camping and partying! :
Свеж

Поврзани производи