.

.

New
BestiSun Women Women Charped Truickult Tops Атлетски јога вежба за танцување кошули спортски тренинзи на култури врвови

BestiSun Women Women Charped Truickult Tops Атлетски јога вежба за танцување кошули спортски тренинзи на култури врвови

DEN 271.68

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 95% полиестер 5% спандекс. Супер мека ткаенина, лесна за грижа, удобна и симпатична. Увезени. Повлечете го затворањето. Материјал : Дишење, лесен, чувствувајте се опуштено и удобно кога го носите. Натпревар : Спар совршено со панталоните, хеланки, здолништа, шорцеви или во зависност од приликата, ве прават поубави, модерни и самоуверени. Повод : Нашите врвови се погодни за јога, вежбање, фитнес, салата, трчање, кој било вид тренинг или дневно носење. Нашите активни кошули комбинираат мода, функција и перформанси. Карактеристики : Исечен резервоар на врвот може да ги покаже вашите здрави мускули и да ве натера да се чувствувате дишење кога вежбате. Големата еластичност опсег на половината, проверете дали крстот на предната страна нема да се искачи за време на тренингот. Забелешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина во описот подолу или слика пред да нарачате наместо табелата за стандардна големина. 95% полиестер 5% спандекс. Супер мека ткаенина, лесна за грижа, удобна и симпатична. Увезени. Повлечете го затворањето. Материјал : Дишење, лесен, чувствувајте се опуштено и удобно кога го носите. Натпревар : Спар совршено со панталоните, хеланки, здолништа, шорцеви или во зависност од приликата, ве прават поубави, модерни и самоуверени. Повод : Нашите врвови се погодни за јога, вежбање, фитнес, салата, трчање, кој било вид тренинг или дневно носење. Нашите активни кошули комбинираат мода, функција и перформанси. Карактеристики : Исечен резервоар на врвот може да ги покаже вашите здрави мускули и да ве натера да се чувствувате дишење кога вежбате. Големата еластичност опсег на половината, проверете дали крстот на предната страна нема да се искачи за време на тренингот. Забелешка : Ве молиме, проверете ја табелата со големина во описот подолу или слика пред да нарачате наместо табелата за стандардна големина. П : Од што е направен овој врв?. О : 95% полиестер 5% спандекс. Супер мека и удобна. П : Дали е ова истегнување?. О : Направено е од еластична и удобна ткаенина. П : Дали добро се совпаѓа со најразлични панталони?. О : Да, можете да го носите со јога панталони, фармерки, хеланки или во зависност од приликата. П : Дали ќе биде изложен овој врв на култура?. О : Должината е подолга од типичен „култура на култура“ што го направи навистина убаво да се носи во тренингот без да се чувствува премногу изложено.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи