.

.

New
Стив Карлтон Автограм Реплика Филис Џерси-Автограм МЛБ Дресови

Стив Карлтон Автограм Реплика Филис Џерси-Автограм МЛБ Дресови

DEN 5231.84

Стока
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограмирани Дресови НА МЛБ. Стив Карлтон Автограм Белата Филис Реплика Џерси ако производот не е потпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите На стив Карлтон. Филаделфија филис сувенири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи