.

.

New
ЗИТИЈАНИ корејски Комплет за Шминка Кармин Испарена Силика Сјајна Светла Боја Разноврсна Најтемна

ЗИТИЈАНИ корејски Комплет за Шминка Кармин Испарена Силика Сјајна Светла Боја Разноврсна Најтемна

DEN 86.56

Стока
Во продавницата

Материјал На Производот : И Чист Материјал. [Стил На Дизајн] : 100% Сосема Нов Квалитет Од Висока Класа Лесен За Употреба И Носење Производот Има Неколку Бои, Светли И Убави, А Дизајнот Е Едноставен И Дарежлив. [Функција] : 1.Дајте Си Преуредување Со Овој Кармин. 2.Дајте Им На Усните Долготрајна Боја. 3.Чувајте Ги Усните Меки И Навлажнети. 4.Континуираниот Кармин Во Боја Непречено Се Лизга На Вашите Усни . 5.Совршен За Забава, Секојдневен Живот, Свадбена Шминка Итн. 6.Палетите Вклучуваат Бисерни Светли И Треперливи Бои На Усните. 7.Совршен И За Салонска Или За Домашна Употреба. 8.Долготрајни/Светли/Навлажнувачки. Применлива Сцена : Запознавање, Работа, Забави, Шопинг. Големина : 7,3 см. Карактеристика на производот : Карминот е шарен и може да се носи на различни начини.Производот е водоотпорен, -доказ , разнобоен, издржлив, сјаен, кремаст, удобен , широк апликација, разноврсна, кадифена, лесна за носење ,добар сјај, навлажнување и навлажнување, бисерна светлина и трепет, лесен за нанесување шминка.[Материјал На Производот] : Безбеден И Чист Материјал.Опис на производот : Тип : Кармин боја : повеќебојна тежина : 57.5 Применлива Сцена : Купување, Запознавање, Работа, Забава Применлив Пол : жена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи