.

.

New
Enfily шок -изобилен солзи на куќиштето на покритието на кралството, компатибилен со Nintendo Switch OLED, издржлива обвивка отпорна на гребење за oyојкон, силиконски заштитен с

Enfily шок -изобилен солзи на куќиштето на покритието на кралството, компатибилен со Nintendo Switch OLED, издржлива обвивка

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Совршен подарок за момчиња, девојчиња, пријатели и семејство, сопруг за Божиќ, Ноќта на вештерките, празниците и родендените. Случајот за враќање на компјутерот на домаќинот бара притискање на четирите точки за фиксирање на дното на предниот дел. Одделен дизајн, нема потреба да се отстрани случајот, oyојкон исто така може да се користи независно. Затворете ги точките за фиксирање на задната рамка. Тоа нема да влијае на дисипацијата на топлина. Дизајн на флип на држачот на задниот капак. Според Switch OLED, сите копчиња можат да се користат нормално.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи