.

.

New
Puma Men's BMW Motorsport T7 Tee

Puma Men's BMW Motorsport T7 Tee

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

100% памук. Засекогаш подобро : Пума постојано се залага да биде подобра отколку што бевме вчера. Засекогаш подобро е нашата заложба да го намалиме нашето влијание врз животната средина и да работиме заедно кон одржлива иднина. Лого на брендот Пума. BMW M Motorsport Tee инспирира од иконата T7 јакна на Puma. Јакната Пума Т7 ја погоди сцената пред 50 години и оттогаш ја менува играта - од улиците до сцената до патеката. Tee има тонски блок -панели во боја на градите и T7 лента, обележани со сребрени цевки и задебелување /// m мотоспортот формулар на грб. Мора да имате за навивачите на Puma и BMW M Motorsport! - Ергономски прибор за удобност и движење - Тонски детали за блокирање на бојата за да се потенцираат T7 лентата и градите панел - сребрени цевки за да се потенцира T7 лентата - BMW Propeller Woven/Подигната значка за печатење на левото градите - логото за лого на CAT на десното градите - Задебелување /// m m Мотоспортен формулар од десната страна на задната облека - BMW M Motorsport Внатрешна ткаена етикета.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи