.

.

New
ИЛИРИКО Куче Кученце Стапалки Коска Мала Кутија За Накит, Патување Пренослив Накит Случај За Прстен, Приврзок, Обетка, Ѓердан, Нараквица Организатор Држач За Чувањ?

ИЛИРИКО Куче Кученце Стапалки Коска Мала Кутија За Накит, Патување Пренослив Накит Случај За Прстен, Приврзок, Обетка, Ѓердан,

DEN 262.40

Стока
Во продавницата

Кожа. €Пренослив q Димензија 3.94 x 3.94 x 1.97 инчи, saml лесен и лесен за носење, ставете го во чанта или куфер кога излегувате на патување или бизнис, тоа ќе ве одржи во среќно и добро расположение за време на патувањето. ●Висок Квалитет И висококвалитетен изглед на стп кожа, фланелна обвивка внатре, во близина на мазен патент за да го заштитите вашиот накит од надворешно оштетување. Слободен јп само - запечатување торба, поудобно за складирање и помалку оксидација. ●Структура●горниот дел од капакот има три куки и еластичен џеб, за продавници и заштита на ѓердани. Долниот дел има две подвижни поделба плоча и прстени жлебови носителот. €Функција€Мала Кутија За Накит За складирање обетки, ѓердани, прстени, часовници, кармини, обетки и други мали додатоци за накит. `+Инструкции за перење не мијте со вода, само избришете ја со влажна крпа. Мала Кутија За Накит, Пренослива Кутија За Накит За Патувања За Прстен, Приврзок, Обетка, Ѓердан, Кутии За Чување На Организаторот На Нараквици, Подароци За Девојки Жени Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот,ве Молиме дозволете мала разлика во бојата! Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент,ви Благодарам многу! Имајте добар ден!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи