.

.

New
Еднорог шарен оган секвенк Божиќно порибување сјајно wallидови што висат украси Декорација за забава за одмор

Еднорог шарен оган секвенк Божиќно порибување сјајно wallидови што висат украси Декорација за забава за одмор

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

🎅 не -наводни+секвенци. 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не бели. 🎅 Ткаенината е мека и удобна, изработката е исклучителна, а изгледот е сјаен и посебен. 🎅 Овие чорапи се одлични украси за дома и можат да бидат обесени на новогодишни елки, камини, прозорци, мантили или каде било што сакате да ги украсите, а исто така можат да држат мали подароци, бонбони или чоколади и многу повеќе. 🎅 Сјајната завршница на овој порибување на порибување изгледа специјално, превртете ги sequins во обратна насока и шемата е скриена. Висејќи го дома, во ресторани или трговски центри може да додаде силна празнична атмосфера и да создаде прекрасни спомени за празници. 🎅 не -наводни+секвенци. 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не бели. 🎅 Ткаенината е мека и удобна, изработката е исклучителна, а изгледот е сјаен и посебен. 🎅 Овие чорапи се одлични украси за дома и можат да бидат обесени на новогодишни елки, камини, прозорци, мантили или каде било што сакате да ги украсите, а исто така можат да држат мали подароци, бонбони или чоколади и многу повеќе. 🎅 Сјајната завршница на овој порибување на порибување изгледа специјално, превртете ги sequins во обратна насока и шемата е скриена. Висејќи го дома, во ресторани или трговски центри може да додаде силна празнична атмосфера и да создаде прекрасни спомени за празници. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги цениме нашите клиенти и ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи