.

.

New
Пифуд татко

Пифуд татко

DEN 14584.00

Стока
Во продавницата

1. Висококвалитетна полиестерска ткаенина, шема со мастило со висок степен, печатење на екран. 2. Вграден вентилатор, пластичен материјал ABS, низок шум и голема брзина, брза инфлација. 3. Внатрешно осветлување, светлината е униформа, така што целиот модел на надувување е посветл, а атмосферата е подобра со осветлување на ноќта. 4. Трансформатор, широк напон приклучок и употреба, удобен и брз. 5. Услуга по продажбата, нашата компанија гарантира квалитет на производот, додека обезбедува брзина, доколку имате сомнежи, можете да не контактирате преку нас, ние ќе обезбедиме најискрена услуга. 1. Висококвалитетна полиестерска ткаенина, шема со мастило со висок степен, печатење на екран. 2. Вграден вентилатор, пластичен материјал ABS, низок шум и голема брзина, брза инфлација. 3. Внатрешно осветлување, светлината е униформа, така што целиот модел на надувување е посветл, а атмосферата е подобра со осветлување на ноќта. 4. Трансформатор, широк напон приклучок и употреба, удобен и брз. 5. Услуга по продажбата, нашата компанија гарантира квалитет на производот, додека обезбедува брзина, доколку имате сомнежи, можете да не контактирате преку нас, ние ќе обезбедиме најискрена услуга. Бренд : Пифудематеријал : 190t Водоотпорен Фабриктип : Надувување на надувување за фестивали : Божиќ, забави на забави : Дедо Мраз, снежен човек, новогодишна елка, Божиќна третила : Симпатична, поп, БожиќДиаметарот : 2.1mvolume : 28cm * 17cm * 35cmafter-sale : Вие ќе добиете екстензит Модел на Дедо Мраз, ако примениот производ е оштетен, ве молиме, не грижете се, ние обезбедуваме обезбедување на квалитет и ќе ви служиме со најискрено ставови : 1 см = 0,39 инчи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи