.

.

New
Комореби Бебе Девојка Колено Високи Чорапи Цевка За Мали Деца Набраздени Чорапи Доенчиња Памучен Кабел Плетени Долги Чорапи За Унисекс

Комореби Бебе Девојка Колено Високи Чорапи Цевка За Мали Деца Набраздени Чорапи Доенчиња Памучен Кабел Плетени Долги Чорапи

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Овие долги чорапи за бебиња се ултра еластични и флексибилни, широките еластични манжетни не оставаат траги на бебешката кожа додека чорапите остануваат на место за секојдневно носење. Големина "3-12 Месеци" : 3,93€7,48 инчи;. Секое пакување доаѓа со 4 или 5 пара избрани бои што можат да одговараат на омилените облеки на вашето дете. Не е лесно за бледнее и пилинг. Не избелувајте. Симпатична ДИЗАЈН : бебе девојка плете цевка чорапи со симпатична лента лак-јазли и чипка возбудува. Деца Фудбалски Чорапи Мало Колено Високи Чорапи Детска Цевка Чорапи Момчиња Девојки Шарени Чорапи : . Миење Раце Само. Плетените Чорапи за колена со пруги може да се носат како чорапи за чизми за бебиња и се погодни за реквизит за фотографија и костими, секојдневно носење, роденденска забава, туш за бебиња, свадбена забава, божиќни или други празнични настани и така натаму. Избрана беспрекорна удобност пети особено за бебиња чувствителна кожа, без жици одвнатре. чешлан памук,полиамид, еластан. Чорапите со цевки со пруги се доволно еластични, лесни за облекување и исклучување, класични и стилски. Големина "1-3 Т" : 4,33€9,45 инчи;. Совршен е за бебиња и деца на возраст од 3-12 месеци Големина "1-3 Т" : 4,33 € 9,45 инчи;. Врвен КВАЛИТЕТ : овие памучни високи чорапи за девојчиња и момчиња се направени од чешлан памук што дише со убава дебелина што може да обезбеди дополнителна топлина за нозете. Широко повод : Унисекс бебе симпатична коленото високи чорапи се беспрекорна удобност пети, ребрести плетени дизајн дава еластичност и еластична манжетна спречува гроздобер. Капе сува.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Родителите САКААТ : Во Пролет иumn, убаво и удобно е да се носат памучни чорапи за колена за девојчиња со здолништа. Рачно миење во ладна вода. Чорапот за новороденчиња со полно стапало е одличен избор за подарок за детски родендени, забави или фестивали.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи