.

Вкупно 642 од производите.

ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, жолт транспарентен, 15 x 15 x 1/8
Свеж

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Месинг лист Хуилун чист бакарен метален лим со фолија, исечена бакарна метална плоча погодна за заварување и правење месинг
Свеж

Материјал : Бакар со висок квалитет Ширина : 300мм Должина : 1000мм Предности : мазна површина,, ниска содржин

Во продавницата
Оценка на посетителот:
РИКИ Месинг Плоча Бакар Лим Бакар Метал Лим Фолија Што Е Погоден За Заварување и Браз 0. 15мм х 100мм х 100мм Метална фолија
Свеж

Дебелина : 0,15 мм Димензија : 100 х 100х 0 15 мм( Л х ш х) Пакет Вклучени : 1pc x бакар лист Топлинска спроводливост,

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Z Креирај дизајнерска месинг плоча метална метална тенка лим фолија метална бакарна фолија
Свеж

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Снабдување SIBE -R - Јасно замрзнато акрилик плексиглас 1/8 24 x 24
Свеж

Линеарните димензии на нашите чаршафи се номинални и тие имаат толеранција од +1 / 8 "во секоја насока (дол

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Nianxinn бакарен лист фолија 1 парче бакарна лимска плоча лента ролна во различна дебелина, лесен за сечење и залепени чаршафи
Свеж

Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработк�

Во продавницата
Оценка на посетителот:
САД запечатуваат црн ацетал пластичен лист, 4 висина, 12 ширина, 24 должина
Свеж

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 4 "; толе

Во продавницата
Оценка на посетителот:
4пакувајте 3/16 Топловалана Челична Плоча А36 Челичен Лим 3ин х 3ин ОД САЛУИНОКИ
Свеж

Пакетот Вклучува : 3 / 16 А36 Топло Валани Челични Плочи *4 парчиња Големина На Топло Валани Челични Плочи : 3"

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Плоча од јаглеродни Влакна, Материјал Од Плоча Од Плоча Од Јаглеродни Влакна Со Висока Цврстина Со Светла Сјајна Површина За
Свеж

Изработен од висококвалитетен материјал од јаглеродни влакна, тој е многу силен, лесен, издржлив и има д

Во продавницата
Оценка на посетителот:
МОЈИШИ 3Д Камелеон Сино Јаглеродни Влакна Филм Твил Ткаат Винил Лист Ролна Заврши
Свеж

Мојиши е регистриран бренд на Ако вашиот производ не е продаден од нас, ве молиме пријавете се и побарај

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Пластична лента за ултем пеи, 1 во дебела x 1 во широк x 12 во долго
Свеж

[Спецификации на предметите] Материјал : ПЕИ, боја : килибар, јасност : получиста, дебелина : 1 ", ширина : 1", �

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Акрилен лист Yuesfz Perspex Road Round Rode Rode Opaque Color, може да се користи за правење модели, 5 парчиња, небесно сино
Свеж

Начини : Ве молиме, отстранете ги заштитните филмови пред употреба, доставени со заштитни филмови од обе

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Дебелина од 1 парчиња 2мм 3240 Епоксидна плоча Епоксидна смола од табла стаклена влакна лим Изолациони плоча Електрични панели
Свеж

Боја : 2x200x200mm Стандарден или нестандарден : стандард Облик : Плоштад Број на модел : дебелина од 2мм Матери

Во продавницата
Оценка на посетителот:
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, бел проucирен 32%, 12 x 12 x 1/8
Свеж

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Среќно бакарен лим метал 0. 08 x 4 x 6 инчи за занаетчиски електрични поправки DIY месинг плоча
Свеж

Производ : бакарна плоча, со добра електрична спроводливост, топлинска спроводливост, ниска содржина на

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Nianxinn метал тенок лист фолија плоча бакарна метална плоча со фолија 4 mmx 100 x 200 mm исечени чаршафи со бакарни метални
Свеж

Материјал : месинг H62 Димензии : 100мм x 200mm x 4mm / 5mm Месинг плочата главно се користи за активирање, алатки за

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Јуесфз Бакарен Лим 99,9% Чиста Плоча Од Фолија Со Модерна, Мирна И Благородна Квалитетна Чиста бакарна фолија
Свеж

100% Сосема нов и висок квалитет.Бакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мат�

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Месинг лист Huilun 200mmx300mm бакар Cu метал метал метал погоден за градители, градежни модели, месинг плочи за дебелина
Свеж

Квадратна табла за бакарна фолија, мазна површина ,, ниска содржина на кислород, добра спроводливост...

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Z Креирај дизајн месинг плоча Бакар бакарен лист H62 Cu бакарна плоча метални листови бакарни индустриски материјали, 0. 8 *
Свеж

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Z Креирај дизајн месинг плоча од месинг плоча од H59 Cu прилагодена големина ласерско сечење CNC Дебелина на рамката: 3мм должина:
Свеж

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Месинг плоча Haoktsb 0,8 mm x 200mm x 0,5m Тенка метална плоча во месинг бакарен лист за метална обработка на чиста фолија од
Свеж

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Sibe Automation kydex v пластични чаршафи црна 48 x 24 x .080 дебела
Свеж

Линеарните димензии на нашите чаршафи се номинални и тие имаат толеранција од +1 / 8 "во секоја насока (дол

Во продавницата
Оценка на посетителот:
РИКИ Месинг Плоча Месинг Метал Тенок Лим Фолија Плоча Цврстина Метална фолија
Свеж

Одлична еластичност, висока јачина добра обработка и лесна заварливост Заварување производството на р

Во продавницата
Оценка на посетителот:
Yiwango бакарен лист фолија лим златен филм фолија плоча H62 DIY експеримент Дебелина од 0,2 мм, ширина 300мм, долг 500мм/19.
Свеж

Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработк�

Во продавницата
Оценка на посетителот: