.

.

New
СОЛУСТРЕ Клипови За Коса За Мали Деца Цртан Филм Клип за Коса 4 парчиња Клип За Коса За Животни Барета Мечка Игла За Коса Мечка Бб Клип Додатоци За Коса За Жени Тинеј?

СОЛУСТРЕ Клипови За Коса За Мали Деца Цртан Филм Клип за Коса 4 парчиња Клип За Коса За Животни Барета Мечка Игла За Коса Мечка

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

- Направете Ве Попривлечни : овие клипови за коса од животни се неверојатни, слатки и чудни, лесно ќе ја освојат вашата корист. - ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА : клиповите за коса од Животни посветуваат максимално внимание на секој детал, давајќи му стилски и привлечен изглед. - СОВРШЕНИ ДОДАТОЦИ : клиповите за коса од животни може да се совпаднат со целата облека во гардеробата, а вие можете слободно да одговарате на вашите дневни облеки. - ШИРОКА ПРИМЕНА : клиповите за коса од Животни лесно се прицврстуваат на косата, облеката, лентите за глава, капите, чантите,. - Софистицирани и Елегантни : клиповите за коса од животни имаат сладок и стилски дизајн, кој може совршено да се совпадне со разни тимови и многу прилики. - Направете Ве Попривлечни : овие клипови за коса од животни се неверојатни, слатки и чудни, лесно ќе ја освојат вашата корист. - ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА : клиповите за коса од Животни посветуваат максимално внимание на секој детал, давајќи му стилски и привлечен изглед. - СОВРШЕНИ ДОДАТОЦИ : клиповите за коса од животни може да се совпаднат со целата облека во гардеробата, а вие можете слободно да одговарате на вашите дневни облеки. - ШИРОКА ПРИМЕНА : клиповите за коса од Животни лесно се прицврстуваат на косата, облеката, лентите за глава, капите, чантите,. - Софистицирани и Елегантни : клиповите за коса од животни имаат сладок и стилски дизајн, кој може совршено да се совпадне со разни тимови и многу прилики. Опис клиповите за коса од панда се родендени, свадби, датуми, секојдневно носење и многу повеќе. Овие прекрасни клипови за коса од панда се совршен подарок за родендени, Божиќ и многу повеќе. Клипови За Коса Од Панда со светли бои и стилски дизајни, тие лесно можат да ги осветлат вашите облеки и фризури.Карактеристики-Боја : Избрани бои-Материјал : Волнено предиво-Големина : 7, 50Х4, 00Х0, 50см; 2, 95Х1, 57Х0, 20во - Ве Прават Попривлечни : овие клипови за коса од животни се неверојатни, слатки и чудни, лесно ќе ја освојат вашата корист.- ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА : клиповите за коса од Животни посветуваат максимално внимание на секој детал, давајќи му стилски и привлечен изглед.- СОВРШЕНИ ДОДАТОЦИ : клиповите за коса од животни може да се совпаднат со целата облека во гардеробата, а вие можете слободно да одговарате на вашите дневни облеки.- ШИРОКА ПРИМЕНА : клиповите за коса од Животни лесно се прицврстуваат на косата, облеката, лентите за глава, капите, чантите, - Софистицирани и Елегантни : клиповите за коса од животни имаат сладок и стилски дизајн, кој може совршено да се совпадне со разни облеки и многу прилики.Пакет Вклучувајќи 4 х клипови за коса.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи