.

.

New
КОНТЕЈНЕР За Кутија За Закуски УПКОХ Пластичен Сад За Житни Култури Пластична Херметичка Кутија За Житни Култури Транспарентна Кутија За Храна Држач За Складирањ?

КОНТЕЈНЕР За Кутија За Закуски УПКОХ Пластичен Сад За Житни Култури Пластична Херметичка Кутија За Житни Култури Транспарентна

DEN 1140.80

Стока
Во продавницата

Херметички Контејнер За Складирање Храна Транспарентна Кутија За Складирање Пластичен Сад За Храна Кутија За Складирање Кујна. Усвојување на едноставни и удобни дизајни, овој производ може да се користи и долго време. Кутијата за складирање е многу корисна и многу удобна и лесна за чистење. Кутијата за складирање е изработена од премиум материјали, кои можат да издржат долготрајна употреба. Тоа може да ви помогне многу. Долг работен век, погоден и за вас и за вашето семејство. Опис Пластичен Контејнер За Житни Култури Пластична Херметичка Кутија За Житни Култури Транспарентна Кутија За Храна Држач За Складирање Кујна За Домашна Кујна Јасни Карактеристики-Боја : Јасно.- Материјал : Пластика, Големина НА ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ( 500МЛ) : 15, 00Х12, 00Х7, 00см. Пакет, Вклучувајќи 1 Херметички Контејнер За Храна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи