.

.

New
ТЕРА ЖИВОТЕН СТИЛ КО - 3 Пакет 200гр Освежувач НА Воздух Бамбус Јаглен Торба За Прочистување На Воздухот | Вреќи Со Јаглен Апсорбер На Мирис | Вреќи Со Јаглен Од Бамбус

ТЕРА ЖИВОТЕН СТИЛ КО - 3 Пакет 200гр Освежувач НА Воздух Бамбус Јаглен Торба За Прочистување На Воздухот | Вреќи Со Јаглен Апсорбер

DEN 351.84

Стока
Во продавницата

?? ПРИРОДЕН ЕЛИМИНАТОР на МИРИС-Нашите 100% природни кеси Со Активен јаглен ги елиминираат мирисите и го дезодорираат мирисот во торби за вежбање, автомобили, тоалети, ранци, простории за перење алишта, области за миленичиња, чамци, Р. в., чевли и многу повеќе! Кеси За Дезодорирање На Освежувачот на воздухот го прават тоа без електрична енергија или батерии за да можат да бидат поставени насекаде. Тие можат да се користат за освежувач на воздух во плакарот, освежувач на воздух во автомобилот, елиминатор на мирис на автомобил за куќа, дезодорирач на автомобил и да се користат наместо смрдливи влошки за мирис на автомобил. ? ПОДДРЖАНИ ОД НАУКАТА-Нашите вреќи со активен јаглен го прочистуваат воздухот околу нив со научниот процес на апсорпција. Молекулите на загадувачите се заробени во структурата на порите на подлогата од активен јаглен. "Активираниот" дел доаѓа од кога напредниот активиран бамбус јаглен се третира со кислород за да се отворат милиони мали пори создавајќи површина од 1000 +/- квадратни метри по грам јаглен. Ова го прави за одличен автомобил мирис освежувач на воздух и елиминатор на мирис. ? Кеси ЗА прочистување НА Воздухот БЕЗ ХЕМИКАЛИИ, НЕТОКСИЧНИ, ЕКОЛОШКИ-Не ги маскираат мирисите како другите производи за елиминација на мирисот, тие го елиминираат. За разлика од другите производи за освежување на воздухот што прскаат запушени мириси, горива, хемикалии, токсини или адитиви во вашиот воздух, нашите вреќи со јаглен од бамбус го прочистуваат вашиот воздух за ДА ГО НАПРАВАТ ЧИСТ! Другите производи всушност можат да го влошат квалитетот на вашиот воздух! Нашите апсорбери на мирис за дома се 100% безбедни за домашна употреба како елиминатор на мирис на плакарот и освежувачи на воздухот во просторијата. ?? КОНТИНУИРАНО РАБОТЕЊЕ - нашите вреќи за одвлажнување работат континуирано ДВЕ години КАКО апсорбер на влага што ги отстранува честичките од водата од мувлосаните простори. Ставете ја торбата на директно сонце секој месец по еден час по страна за да го наполните активираниот јаглерод и да ги освежите порите што апсорбираат загадувачи. Повеќето електрични прочистувачи на домашен воздух се тешки, гласни, грозни и чинат пари за трчање. Нашите премиум одделение прочистување на воздухот јаглен кеси во вашиот брод, Р.в., фрижидер дезодоризатор, ѓубре може да се капак, пелена џин кофа, итн. ? ВИСОКОКВАЛИТЕТНИТЕ МАТЕРИЈАЛИ ПРАВАТ РАЗЛИКА - нашиот елиминатор на мирис на јаглен од бамбус користи ткаенина ОД ОДДЕЛЕНИЕ А, додека повеќето конкуренти се направени од Одделение Ц или полошо. Ја избравме оваа ткаенина и врежано лого, наместо огромна, вулгарна, грозна етикета зашиена на торбите. Ние сакаме нашите клиенти да имаат висок КВАЛИТЕТ и атрактивен производ. Сите кеси се спакувани и запечатени во врвни еколошки кеси за храна. Пакетот 5 200гр ќе пристигне во брендирана кутија за рециклирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи