.

.

New
Богатства КАРОЛИНА CJ1065-XBR Буква X Фудбал Црвено, Сива И Бела Повлече Значка Ролна, За Медицински Сестри Проект Значка Носителот Со Клип Повлекува Вработен Значка Но?

Богатства КАРОЛИНА CJ1065-XBR Буква X Фудбал Црвено, Сива И Бела Повлече Значка Ролна, За Медицински Сестри Проект Значка Носителот

DEN 153.12

Стока
Во продавницата

Повлечен Ремен Клип Значка Ролна и Држач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со еластичен акорд. Тркалезна ролна што се повлекува со клип за ремен на грбот. Користете за УЧИЛИШТЕ или РАБОТНА ЛИЧНА карта или значка. Уметничкото дело е на алуминиумски диск и покриено со горниот слој на епоксидна за издржливост. Дизајниран, Печатен и составен во САД. Овој држач за значки што се повлекува е лесен, лесен за носење, но не паѓа лесно, штипките за значки се повлекуваат силно на џебот на кошулата, ременот, чантата или на кое било друго место што ви треба. Мазна површина за лесно чистење. Нашите клипови за значки што се повлекуваат се погодни за употреба со сите видови картички за вработени, студентски картички, членски картички, значки за конвенции ,ds Карти за медицински професионалци и медицински сестри. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Шеврон-Училиште Бои подароци, Шеврон - Училиште Бои колекционерски предмети, Шеврон-Училиште Бои Значка Ролна. Повлече значка ролна.. тркалезна ролна што се повлекува со клип за ремен на грбот. Користете за УЧИЛИШТЕ или РАБОТНА ЛИЧНА карта или значка. Акорд што може да се повлече ви овозможува да ја повлечете значката или ЛИЧНАТА КАРТА без да ја отстраните. Уметнички дела отпечатени на алуминиум и покриени со куполна завршница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи