.

.

New
ИМКУТИ Кутре Мочање Влошки 22 x23 - 50 Брои | Куче Пишам Обука Влошки Супер Абсорбента &засилувач; Истекување-Доказ | За Еднократна Употреба Миленичиња Пидл И Тенџере Вл?

ИМКУТИ Кутре Мочање Влошки 22 x23 - 50 Брои | Куче Пишам Обука Влошки Супер Абсорбента &засилувач; Истекување-Доказ | За Еднократна

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Queper ABSORBENT & Подебели Q Задебелени wee wee влошки за кучиња и 6-слој заштита дизајн го прави нашето куче пишам мочање влошки повеќе абсорбента од повеќето кутре тенџере влошки на пазарот. ●Брзо СУШЕЊЕ ● Уникатната технологија за сушење на блиц брзо ја претвора течноста во гел, спречувајќи следење, прелевање на течноста и лош мирис. ●ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ ● Секоја подлога за обука за миленичиња има пластична подлога и граница за заштита на вашите подови или теписи со блокирање на протекување. ●ЦЕЛОДНЕВНА ЗАШТИТА ● нашите влошки за обука за миленичиња за кученца се одлично решение за домови за повеќе кучиња и миленичиња кои треба да останат внатре подолг временски период. ●ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ ● 22 "W x 23" L (56cm x 58cm).Нашите влошки за кучиња се совршени за кученца, постари или болни кучиња, мачиња, мачки, зајаци, патки и други миленичиња. Не само за внатрешна употреба, туку и за надворешна употреба (особено користете за време на патување или слободно време на тревникот). ИМКУТНИТЕ Влошки за Миленичиња им даваат на вашите кучиња најдобра шанса за успешен тренинг за тенџере. Нашите влошки за обука за миленичиња нудат супериорни перформанси и сигурна погодност, така што вашето кученце учи брзо и секогаш знае каде правилно да се ослободи. Покрај обуката на млади кученца, нашите влошки добро функционираат и за помагање на болни или стареечки кучиња, правејќи ги кучињата да живеат поудобно и посреќно. КАРАКТЕРИСТИКИ : .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи