.

.

New
Стобок 180 парчиња Броеви Проекти Рок Број Матрица Тротоарот Уметност Пошта За Адреса Сигнализација Шаблони Табла Табла Занает Шаблон Писмо Деца Матрици Бележник С

Стобок 180 парчиња Броеви Проекти Рок Број Матрица Тротоарот Уметност Пошта За Адреса Сигнализација Шаблони Табла Табла Занает

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

БУКВИ БРОЕВИ МАТРИЦАИзработен Од ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ Со висок степен, производот може да се пере, еднократно и доволно издржлив за повеќекратна употреба. АЗБУКА шаблони Изработен од добар материјал ЗА МИЛЕНИЧИЊА, кој е безбеден, лесен и пренослив. и перат, удобен и издржлив за долготрајна употреба. ЅИД ЗНАК МАТРИЦИПрекрасната изработка на нашиот производ обезбедува деликатни детали и добро искуство со користење. УМЕТНИЧКИ МАТРИЦИ ЗА ЦРТАЊЕ КОРИСТИ МАТРИЦИ СО БУКВИ ЗА ПЕЧАТЕЊЕ-Супериорен материјал, добра текстура, совршени детали, што може да ви донесе добро искуство. СПРЕЈ СЛИКАРСТВО МАТРИЦИ Писмо Број Шаблони Лесно исчистени надвор по употреба со сапун и вода. Прекрасно за вертикална и хоризонтална декорација на знакот на предниот трем. Пакет Листа 36 х Матрици Карактеристики-со мазна површина и рабови, секој може лесно да ја исчисти водата и да се исуши рамно. - Материјал : ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ - Изработено од ВИСОКО квалитетно МИЛЕНИЧЕ, производот се пере, еднократно и доволно издржлив за повеќекратна употреба. - Прекрасната изработка на нашиот производ обезбедува деликатни детали и добро искуство со користење. - Симпатична и дизајн, обезбедете ја неговата популарност и практичност меѓу луѓето. - Супериорен материјал, добра текстура, совршени детали, што може да ви донесе добро искуство. Стоки информации ѕид знак матрици Писмо И број матрици може да се примени на повеќето површини, вклучувајќи ѕидови, подови, мебел, дрво.букви броеви матрица оваа ставка Е САМОСТОЈНА азбука, број цртање матрица дефиниција, кои имаат различни англиски букви, број шупливи обрасци.матриците За сликање со спреј Прават која било буква, создаваат декорација што ја сакате, уживаат во забавата НА DIY И го поминуваат вашето здодевно време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи