.

.

New
Акумедија 7690-500гр 7690 500ГР М-Хпц Агар Со Рок На траење од 24 Месеци, 15 Висина, 20 Широк, 16 Должина

Акумедија 7690-500гр 7690 500ГР М-Хпц Агар Со Рок На траење од 24 Месеци, 15 Висина, 20 Широк, 16 Должина

DEN 1485.12

Стока
Во продавницата

Големина( кг) : 0,5. Овој производ е произведен во Соединетите држави. Акумедија. Димензии на пакетот : 16.01" L x 20.01" W x 15.01 " H. Големина (кг) : 0.5. 500гм. Ова име на брендот на производот е Акумедија. Овој производ е произведен во овој производ е направен од висококвалитетен материјал.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи