.

.

New
FitBest 25 Парчиња Доаѓањето Календар Броеви, Дрвени Божиќ Одбројувањето Доаѓањето Календар, DIY Подарок Тагови, Божиќ Виси Приврзок

FitBest 25 Парчиња Доаѓањето Календар Броеви, Дрвени Божиќ Одбројувањето Доаѓањето Календар, DIY Подарок Тагови, Божиќ Виси

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Висок Квалитет : 25 парчиња доаѓањето календарски броеви се направени од премиум дрво, што е издржливо и еднократно. Суровините усвоија технологија за ласерско сечење и без бруси. Приврзок ЗА Календар САМ : Дрвениот календар може да се користи директно, или едноставно обоен и застаклен за да се добие поперсонализиран ефект. Употреба : Комбинирајте хартиени кеси, платнени кеси, кесички, кеси за подароци или хартиени кеси, можете брзо да направите свои календари За Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Мајките или роденденот. Апликација : покрај Тоа Што Е Божиќен календар, овие бројни дрвени ознаки може да се користат и за украсување ѕидови, дрвја, календари или подароци. Или врзете ги за да направат приврзоци. 100% Гаранција За Задоволство : Ако имате какви било прашања во врска со дрвени броеви или нарачки на календарот, слободно контактирајте не преку е-пошта. Задоволство ни е да ги решиме вашите прашања!. куршум точка : 1. Едноставна и убава декорација на тркалезно дрво, може да биде обоена и застаклена за да добиете поперсонализиран ефект.2. Можете брзо да направите домашен Божиќен календар со хартиени кеси, платнени кеси, кеси за подароци, хартиени кеси.3. Солиден, не лесно оштетен, може повторно да се користи.4. Погоден За Божиќ, роденден, Ден На Мајката, Ден на Вљубените итн. Овој приврзок За Новогодишна елка е значаен подарок за секоја девојка/жена.Опис : Материјал : дрво количина : 25 парчиња шема : zeпски броеви големина : околу 3, 5cm X4, 3cm X0, 3cmpackage вклучени : 25 парчиња/постави Божиќ Календар Тагови Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби малку поинаква од бојата на сликата.Ве молиме дозволете 2-3см се разликува поради рачно мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи