.

.

New
Голден Стејт уметност, пакет од 100, 5х7 папки со фотографии, картонска рамка за слики, картички за хартија, картички за честитки/покани, специјални настани: дипломира?

Голден Стејт уметност, пакет од 100, 5х7 папки со фотографии, картонска рамка за слики, картички за хартија, картички за честитки/покани,

DEN 1049.44

Стока
Во продавницата

Димензии : Големина на отворање на фотографии : 4-1/2 "x 6-1/2". Севкупни димензии : 7 "x 9". Висок квалитет : Направено од картон со висок квалитет на киселина. Секој слој е дебелина од 1/16 ". DIY фото-рамки : Секоја картичка за фотографии е празна внатре за да напишете персонализирана порака, благослов, белешка или цртање за да ги направите позначајни. Мулти-намена : Користете ги картичките за вметнување фотографии за свадби, честитки , тушеви за бебиња, родендени, годишнини, Божиќ, дипломирања, Валентајн, Денот на благодарноста и празниците на Халоуенс; дајте им на пријателите и семејството како присутни. Совршен декор за домови : прикажете ги картичките за фото рамки на таблети, шалтери, книги за книги и работна површина за да го направите вашиот дом или Канцеларијата се чувствува специјално и уникатно. Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли со МАТ и рамки за слики со широк спектар за да изберете. Квалитетни производи на одлични услуги е причината зошто сите од уметници до сопствени рамки до фотографи имаа доверба во своите уметнички дела со нашите производи повеќе од една деценија. Персонализирајте ги вашите уметнички дела и украсете го вашиот дом!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи