.

.

New
Курала Божиќна надувување на зелена диносаурус, 8 метри висока Божиќна декорација на дворот, вградени LED светла

Курала Божиќна надувување на зелена диносаурус, 8 метри висока Божиќна декорација на дворот, вградени LED светла

DEN 799.84

Стока
Во продавницата

Атрактивен изглед - Божиќен надувување на Курала Диносаурус има уникатни изрази. Вградените LED светла го запалија дворот. Тоа ќе го направи вашиот двор полн со празнична атмосфера за време на Божиќната сезона. Издржлив материјал - 8 метри високи Божиќни надувувања е изработено од полиестер со голема јачина, одличното зашивање ја подобрува издржливоста на надувување на Божиќната декорација. Покрај тоа, овој надувување на отворено обезбедува континуиран проток на воздух со моќен воздушен вентилатор. Лесно и безбедно - Поврзете го надувување со напојувањето, надувувањето ќе се разнесе за само неколку секунди. Лесно е да се обезбеди надувување со јажиња и приземни влогови. Покрај тоа, поштедете го патентот пред инфлацијата, отворете го патентот за брза дефлација. Широки апликации - Декорацијата во дворот на Курала е совршена за отворено или затворено. Воздушниот вентилатор има кабел со должина од 9 метри, што значи дека можете да го поставите насекаде во вашиот двор, градина или куќа. Нашата гаранција за вас - ви е загарантирано задоволството од секој производ на Курала или вашите пари. Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не за целосна наплата, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Атрактивен изглед - Божиќен надувување на Курала Диносаурус има уникатни изрази. Вградените LED светла го запалија дворот. Тоа ќе го направи вашиот двор полн со празнична атмосфера за време на Божиќната сезона. Издржлив материјал - 8 метри високи Божиќни надувувања е изработено од полиестер со голема јачина, одличното зашивање ја подобрува издржливоста на надувување на Божиќната декорација. Покрај тоа, овој надувување на отворено обезбедува континуиран проток на воздух со моќен воздушен вентилатор. Лесно и безбедно - Поврзете го надувување со напојувањето, надувувањето ќе се разнесе за само неколку секунди. Лесно е да се обезбеди надувување со јажиња и приземни влогови. Покрај тоа, поштедете го патентот пред инфлацијата, отворете го патентот за брза дефлација. Широки апликации - Декорацијата во дворот на Курала е совршена за отворено или затворено. Воздушниот вентилатор има кабел со должина од 9 метри, што значи дека можете да го поставите насекаде во вашиот двор, градина или куќа. Нашата гаранција за вас - ви е загарантирано задоволството од секој производ на Курала или вашите пари. Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не за целосна наплата, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи