.

.

New
Држач за бројот на табелата, меморандум за слика 3 парчиња цврсто издржлив за декорација на домови

Држач за бројот на табелата, меморандум за слика 3 парчиња цврсто издржлив за декорација на домови

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Процес на електропланирање : Овие држачи на броеви на табелата усвојуваат процес на електропланирање, кој обезбедува светла боја, не е лесна за 'рѓа. Тркалезна база : Усвојувајќи практична и тркалезна база, овие држачи за броеви на табелата можат да бидат поставени на табелата стабилно. Премиум железо : Овие држачи за картички се направени од врвен железен материјал кој не е лесен за деформирање и кршење. Идеален подарок : Овие носители на броеви на табелата можат да бидат идеален и практичен подарок за вашите пријатели и семејство. Тие би го сакале тоа!. Широка апликација : Овие држачи за картички се погодни за да држат фотографии, белешки, хартија, итн. Погодни за свадба, канцеларија, забава, декорација на домови. Процес на електропланирање : Овие држачи на броеви на табелата усвојуваат процес на електропланирање, кој обезбедува светла боја, не е лесна за 'рѓа. Тркалезна база : Усвојувајќи практична и тркалезна база, овие држачи за броеви на табелата можат да бидат поставени на табелата стабилно. Премиум железо : Овие држачи за картички се направени од врвен железен материјал кој не е лесен за деформирање и кршење. Идеален подарок : Овие носители на броеви на табелата можат да бидат идеален и практичен подарок за вашите пријатели и семејство. Тие би го сакале тоа!. Широка апликација : Овие држачи за картички се погодни за да држат фотографии, белешки, хартија, итн. Погодни за свадба, канцеларија, забава, декорација на домови. Функција за подароци за ден на мајки : 1. Широка апликација : Овие држачи за картички на место се погодни за да држат фотографии, белешки, хартија, итн. Погодни за свадба, канцеларија, забава, декорација на домови.2. Премиум железо : Овие држачи за картички се направени од врвен железен материјал кој не е лесен за деформирање и кршење.3. Процес на електропланирање : Овие држачи за броеви на табелата усвојуваат процес на електропланирање, кој обезбедува светла боја, не е лесна за 'рѓа.4. Тркалезна база : Усвојување на практична и тркалезна основа, овие држачи за броеви на табелата можат да бидат поставени на табелата стабилно.5. Идеален подарок : Овие носители на броеви на табелата можат да бидат идеален и практичен подарок за вашите пријатели и семејство. Тие би го сакале тоа! Спецификација : Тип на ставка : Број на табела Holdersmaterial : Ironfunction : Може да клип фотографии, белешки, хартија, папка со карти; Погоден за свадба, канцеларија, забава за годишнина, украс за домови. Список на пакети : 3 држачи за броеви на Xtable.

Карактеристики на производот

Item Type:
Table Number Holders
Material:
Iron
Function:
Can Clip Photos, Notes, Paper, Card Folder; Suitable for Wedding, Office, Anniversary Party, Home Decoration.
Package List:
3 xTable Number Holders :
Свеж

Поврзани производи