.

.

New
Женски Фустан Шпагети Ремен Ками Фустан Плажа Фустани Девојки Боемски Цветни Возбуда Фустани Должина Колено Сонце Фустан

Женски Фустан Шпагети Ремен Ками Фустан Плажа Фустани Девојки Боемски Цветни Возбуда Фустани Должина Колено Сонце Фустан

DEN 238.40

Стока
Во продавницата

●Ткаенини за дишење} употребата на лесни и дишечки ткаенини како памук, лен и вискоза ги прави нашите летни фустани на плажа совршени за топло и влажно време. ●Разноврсни Стилови}нашите фустани на плажа доаѓаат во различни стилови за да одговараат на секоја пригода, без разлика дали одите на забава на плажа, обичен бранч или ден за разгледување знаменитости. Веруваме дека секој треба да се чувствува удобно и самоуверено во својата облека за плажа, без оглед на нивната големина или форма. плус големина летни фустани миди затворање. Без разлика дали лежите покрај базен, шетате покрај плажа или присуствувате на летна забава, нашите фустани на плажа се совршен избор за секоја пригода. ●Фустани со скапоцени камења За Жени 2023 Лежерна Плус Големина Брза ИСПОРАКА, Стандард : 8-15 Дена / Забрзано : 3-7 Дена. обични фустани со пролетна пауза за жени обични фустани со долга должина за жени долги сини секојдневни фустани за жени секојдневни фустани за жени над 50 плус големина секојдневни фустани за жени над 50 години со ракави секојдневни фустани за жени 2022 обични фустани фустани за жени над 50 пролетни деловни секојдневни фустани за жени плус големина бели секојдневни фустани за жени плус големина обични фустани за жени плус големина зимски секојдневни фустани за жени плус големина 2023 обични фустани за жени плус големина миди секојдневни фустани. Одлична услуга : професионалната услуга за клиенти На Gemkonsey решава какви било проблеми, Добредојде да се консултирате. ●Впечатливи Отпечатоци●нашите летни фустани на плажа имаат разиграни отпечатоци кои сигурно ќе ги свртат главите. Овие материјали овозможуваат воздухот да тече низ ткаенината, одржувајќи ве ладни и удобни во текот на целиот ден. фустани за жени мини секојдневни фустани со долги ракави за жени миди обични фустани со долги ракави за жени обични фустани со долги ракави за жени макси секојдневни фустани со долги ракави за жени секојдневни фустани со долги ракави за жени долги ракави обични фустани со долги ракави за жени обични фустани со долги ракави за жени кратки обични фустани со долги ракави за жени виолетови секојдневни пролетни фустани за жени фустани за жени. Ќе се чувствувате сигурни и убави во нашите фустани на плажа.95% Поликотон, 5% Еластан. ●Ласкави Вклопувања●Нашите фустани се дизајнирани да ја ласкаат вашата фигура, со прилагодливи ремени, еластични појаси и други детали што ги подобруваат вашите природни облини. ●Инклузивност На големината ● ние ги нудиме нашите фустани на плажа во низа големини, вклучително и плус големини, за да се осигураме дека секоја жена може да најде совршено вклопување. фустани за жени плус големина макси секојдневни фустани за жени плус големина ситни секојдневни фустани за жени плус големина летни секојдневни фустани за жени плус големина под коленото секојдневни фустани за жени обични фустани со кратки ракави за жени кратки фустани 2023 фустани на плажа за жени 2023 трендовски фустани на плажа за жени 2023 фустани на плажа за жени секојдневни летни фустани на плажа за жени прикривање фустани на плажа за жени плус фустани на плажа за жени кратки фустани на плажа за жени женски плус големина летна плажа фустан.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи