.

.

New
Dbylxmn Стаклени Контејнери За Складирање Храна тркалезни Јајца Кутија За Зеленчук Кутија За Фиоки Складирање На Фрижидер Транспарентен Домашен Декор Складирање На ?

Dbylxmn Стаклени Контејнери За Складирање Храна тркалезни Јајца Кутија За Зеленчук Кутија За Фиоки Складирање На Фрижидер Транспарентен

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% Пластика. Увезени. Сега Можете Да Изведувате Точки За Скара во Еден правец, Брзо Да Ги Издавате Омилените Пијалоци , Да Ставате Закуски, Лесно Јајца и Да Одделувате Овошје и Зеленчук. Употребата На Дизајн Што Може Да Се Повлече, Слотот За Подвижна Картичка Се Намалува, Дизајнот На Слајдот Е Удобен, А Екстракцијата Е Погодна; Тоа Го Олеснува Уредувањето И Секојдневниот Живот, Што Е Неопходност Во Вашата Кујна. Лесен за пристап Јасен, Транспарентен Дизајн Ја Прави Храната Видлива и Лесна за Лоцирање. Контејнер за Извлекување За Лесен Пристап. Исто Така, Заштедува Време И Проблеми Со Наоѓање Храна Што Ви Се Допаѓа Во Фрижидер. Особено Погоден За : Овошје, Зеленчук, Филета, Колбаси, Ладилник И Многу Повеќе. Кутии За Складирање Храна Погодни За Кујнски Фрижидери. Исклучувањето На Фрижидерот Поради Преполнување Стана Минато, Оставајќи Повеќе Простор За Вашиот Фрижидер Склопувачки Сад За Складирање Храна Складирање Храна Комплет Контејнери За Кисели Краставички За Контејнери За Складирање Храна Во Оставата, Чајната Кујна Голем Контејнер За Крем Мал Контејнер За Складирање Акрилни Контејнери за Складирање Со Капаци Изолирани Контејнери За Топла Храна Оброк Подгответе Стаклен Сад. Стаклени Контејнери за Складирање Храна тркалезни Јајца Кутија За Фиоки За Зеленчук Складирање На Фрижидер Транспарентен Домашен Декор пакување На Житни Култури : 1x кутија за складирање на фиоки за фрижидери особено погодна за : Овошје, зеленчук, филета, колбаси, ладилник и многу повеќе.Висококвалитетната пластична кутија за складирање фрижидер е транспарентна за складирање храна.Сега можете да изведувате точки за скара во еден правец, брзо да ги издавате омилените пијалоци , да ставате закуски, лесно јајца и да одделувате овошје и зеленчук.Кутии за складирање храна погодни за кујнски фрижидери. Исклучувањето на фрижидерот поради преполнување стана минато, оставајќи повеќе простор за вашиот фрижидер лесен за пристап јасен, транспарентен дизајн ја прави храната видлива и лесна за лоцирање. Контејнер за извлекување за лесен пристап. Исто така, заштедува време и проблеми со наоѓање храна што ви се допаѓа во фрижидер.Големина : 40 х 16,4 х 14 см / 40 х 24 х 14 см употребата на дизајн што може да се повлече, подвижниот слот за картички се намалува, дизајнот на слајдот е удобен, а екстракцијата е погодна; тоа го олеснува уредувањето и секојдневниот живот, што е неопходност во вашата кујна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи