.

.

New
БИРДРОК ДОМА Плоштад Крпа За Перење Со Рачки - Валкана Облека Сортирач-Лесно Складирање-Преклопливо-Кафеаво И Бело Платно

БИРДРОК ДОМА Плоштад Крпа За Перење Со Рачки - Валкана Облека Сортирач-Лесно Складирање-Преклопливо-Кафеаво И Бело Платно

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Преклопен и Свитлив : Симплистичкиот дизајн може да се преклопи и свитка за да се вклопи во секој плакар или помеѓу кој било мебел. Издржлив и Лесен : Создаден за да биде лесен со уникатни рачки за ткаенина за лесен транспорт, но издржлив за честа употреба во вашата спална соба, перална или бања. Пространа Внатрешност : единечната пречка за перење може да собере до 1 товар валкана облека. Организатор на облека : помага во одржување на валканите алишта уредни и уредни без да ве боли окото. Димензии : 14.5 "Должина х 14.5" Ширина х 19.25 " Висина. Тежина 1,5 килограми. Домашната Плоштадна Крпа За Перење Со Рачки Е одличен додаток на секоја спална соба, просторија за перење или бања. Попречувачот има издржливи рачки за крпа, што го прави исклучително лесно носењето на валканите алишта до машината за перење. Попречувачот е направен за едноставно преклопување и свиткување и лесно складирање на мали површини. Со едноставен и уникатен дизајн, сега може да складирате валкана облека во стилски пречки. Изграден од мешавина од полиестерско и памучно платно, попречувачот ви нуди издржливо, но лесно решение за организирање на вашата валкана облека. Попречувачот може да собере 1 товар со стандардна големина на алишта. Нашата пречка за перење ќе ви помогне да го одржувате вашиот дом организиран без да ве боли големо око. Помага да ја држите облеката подалеку од подот нудејќи единствена локација за вашата валкана облека.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи