.

.

New
Fgtagtal Предниот Браник Возење Магла Светлината Прстен Рамки Покрива Трим Калапи Одговара За Hummer H3 2005-2009, Abs Предна Магла Светилка Декорација Заштитник Додатоци, 2 ПАР?

Fgtagtal Предниот Браник Возење Магла Светлината Прстен Рамки Покрива Трим Калапи Одговара За Hummer H3 2005-2009, Abs Предна

DEN 799.84

Стока
Во продавницата

СОВРШЕНА ОПРЕМА : Предниот прстен за украсување на светлината за магла е дизајниран За Хамер Н3 2005-2009. Капакот на прстенот за светло за магла совршено одговара на вашиот автомобил. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : капакот на прстенот на прстенот за возење на предниот браник на Автомобилот е изработен од врвен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Која сјајна површина, лесна, издржливост, отпорна на корозија. Обезбедува стил на висока класа и моден декор за вашиот автомобил и го штити вашето возило од надворешни штети. ЧУВСТВО ЗА ДИЗАЈН : според оригиналниот дизајн на автомобилот, предниот прстен за светло за магла може да ги покрие постојните гребнатини, да спречи гребење на светлата за магла во автомобилот за време на возењето. И подобрување на монотониот изглед на вашиот оригинален автомобил, додадете уникатна боја, направете го вашиот автомобил кул и повеќе страшни!. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : капакот за обложување на светлината за магла на Автомобилот е лесен за инсталирање, самолеплив дизајн. Големината на дизајнот може да биде добро заглавена во положбата за инсталација, инсталацијата е цврста и не е лесно да паднете за време на употребата. Избришете ја предната светлина за магла однапред и цврсто притиснете за да се осигурате дека се вклопува прилично цврсто и убаво. УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : 2 ПАРЧИЊА Х Предна Магла Светлината Трим Прстен. Ние нудиме 24 месеци Услуга За Обезбедување Квалитет. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ пред или по купувањето. Ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Украсете Ја Состојбата На Светлината На Предната Магла : 100% Сосема Нови карактеристики На Производот : Мала тежина, Издржлива, Брза Боја, Лесен За инсталирање Материјал : Тежина НА СТОМАЧНИ Мускули : 0,52 спецификации На Ставки За Ибс : 100% сосема нов и висококвалитетен гарантиран Лесен За употреба и за ракување по пристапни цени. Метод на инсталација : 1.Избришете го однапред и одржувајте суво и чисто. 3.Откинете ја лентата и цврсто притиснете ја, а инсталацијата може да се заврши брзо и лесно. 4.Ако времето е студено, користете фен за коса(дува топол воздух)со цел да обезбедите најдобар вискозен. 5.Ве молиме чувајте сува откако ќе се инсталира најмалку 72 часа. Или лесно ќе падне. 6. Било какви прашања во врска со инсталацијата, ве молиме слободно контактирајте не. Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Х Предна Магла Светло Трим Прстен БЕЛЕШКИ : ве Молиме проверете дали оваа ставка може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи