.

.

New
Вилијамс 32112 1/2-Инчен Диск 6 Точка Плитки Приклучок, 3/8-Инчен

Вилијамс 32112 1/2-Инчен Диск 6 Точка Плитки Приклучок, 3/8-Инчен

DEN 100.00

Стока
Во продавницата

Вилијамс Комбинираните Клучеви за Крцкање имаат рачка за крцкање што е лесно достапна. Дизајниран за максимално вклучување на прицврстувачите од 6 точки. Индустриските Брендови нудат огромна разновидност на крцкалки, приклучоци и додатоци за да одговараат на секоја потреба од алатки. СУПЕРТОРК лобуларни отвори за поголема моќност на вртење без деформирање на прицврстувачот. Дизајниран за максимално вклучување на прицврстувачите од 6 точки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи