.

.

New
Aexit AC250V 3a Излези &засилувач; Додатоци 16MM SPST 2 Завртка Терминал Моментален Метал Излез Прекинувачи Прекинувач Копче

Aexit AC250V 3a Излези &засилувач; Додатоци 16MM SPST 2 Завртка Терминал Моментален Метал Излез Прекинувачи Прекинувач Копче

DEN 124.32

Стока
Во продавницата

Пол И Фрли : СПСТ; Тип На Операција : Моментално; Вкупна Големина : 22 х 21мм/0,87 " х 0,83 "(Л*Макс.Г). Име на производот : Прекинувач Со Копче; Земја На Производство : КИНА; Бренд : . Материјал : Метал (Со Површинска Оксидација); Нето Тежина : 10гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прекинувач на Копчето. Терминална Количина : 2; Тип На Контакт : НЕ; Рејтинг На Прекинувач : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250 V 3А. Тип На Монтирање : Монтирање; Големина На Монтирање : 16мм; Главна Боја : Зелена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи