.

.

New
HQRP AC Адаптер одговара Браун Серија 7 Модел 740s - 6 Тип 5697 Бричење Полнач Кабел За Напојување + Четка За Чистење

HQRP AC Адаптер одговара Браун Серија 7 Модел 740s - 6 Тип 5697 Бричење Полнач Кабел За Напојување + Четка За Чистење

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

HQRP® Замена AC Кабел За Напојување плус HQRP® Четка за Чистење;. Влез : 100В-240В АЦ; Излез : ДЦ 12В, 0.4 а;. Безбедносни Карактеристики : Висока Ефикасност И Сигурност; автоматско прекин На Преоптоварување;. Автоматско термичко исклучување; краток спој и заштита Од Напон; Ниски Пречки . 1 Година гаранција!. Компатибилен Со Браун Серија 7 Модел 740-Ти-6 Тип 5697. Ве молиме имајте предвид дека овој адаптер има директен Приклучок за ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА( конектор), а не закривен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи