.

.

New
Ролери за чешлање, 1-пакет Роза Кварц Кристал Двојаглава Алатка За Масажа На Лицето И Вратот За Да Им Помогне На Очите Да Ги Ублажат Фините Линии И Брчките

Ролери за чешлање, 1-пакет Роза Кварц Кристал Двојаглава Алатка За Масажа На Лицето И Вратот За Да Им Помогне На Очите Да Ги

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен Жад : Изработен Од Розов Кварц Вистински Висококвалитетен Жад За Масажа. Тие се направени од кристал и се многу полирани за сјаен изглед. Разумен Дизајн : ролерот е убаво дизајниран според кривата на лицето, должината на рачката е поразумна, а стисокот е поудобен. Лесен За Употреба : Користењето на овој ролери од жад ви олеснува, не се потребни посебни вештини, користете го ролерот за да нанесете што сакате серум, а потоа користете го ролерот за да го нанесете на вашата кожа за максимална апсорпција. Мултифункционален : големата глава на ролери го масира лицето од дното кон врвот долж насоката на раст на кожата, што може да ја подобри кожата и да избегне доделување на мускулите, а малата глава на ролери ги масира очните дупки за да ги намали фините линии и да спречи брчки. Одличен Подарок : овој розов кварцен валјак доаѓа во магнетна кутија за подароци и може да се купи со други алатки за нега на кожата, Како Што Се Алатка за Стружење На Жад, Валјак За Жад или Валјак За Мраз, тоа е одличен подарок за жените. Опис : оваа алатка за масажа за убавина е изработена од природен розов кварц. Притискањето на лесен притисок и тркалањето на кожата со овој валјак може да ја промовира циркулацијата и метаболизмот на крвта на кожата. Долгото користење може да помогне да се елиминираат брчките и дамките на кожата, да се одложи стареењето на кожата.Карактеристики : 1.Висококвалитетен Жад : Изработен Од Розов Кварц Вистински Висококвалитетен Жад За Масажа. Тие се направени од кристал и се многу полирани за сјаен изглед.2.Разумен Дизајн : ролерот е убаво дизајниран според кривата на лицето, должината на рачката е поразумна, а стисокот е поудобен.3.Лесен За Употреба : Користењето на овој ролери од жад ви олеснува, не се потребни посебни вештини, користете го ролерот за да нанесете што сакате серум, а потоа користете го ролерот за да го нанесете на вашата кожа за максимална апсорпција.4.Мултифункционален : големата глава на ролери го масира лицето од дното кон врвот долж насоката на раст на кожата, што може да ја подобри кожата и да избегне доделување на мускулите, а малата глава на ролери ги масира очните дупки за да ги намали фините линии и да спречи брчки.5.Одличен Подарок : овој розов кварцен валјак доаѓа во магнетна кутија за подароци и може да се купи со други алатки за нега на кожата, Како Што Се Алатка за Стружење На Жад, Валјак За Жад или Валјак За Мраз, тоа е одличен подарок за жените.Спецификации : Материјал : роза кварц, метализација : 14*5,5*2см/5.51*2.16*0.78 пакетот Вклучува : 1 х Ролернота : 1. Ве молиме дозволете грешка во мала големина поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи