.

.

New
Фортифлекс МИНИ Пан МП-5

Фортифлекс МИНИ Пан МП-5

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Економична практична храна и тава за наводнување за поголеми кучиња. Внатрешна/надворешна употреба. УВ инхибирани. Ексклузивни фортално-епдм гума hdpe мешавина изградба. Економична практична храна и тава за наводнување за поголеми кучиња. Внатрешна/надворешна употреба. Нагоре инхибирани. Ексклузивни фортално-епдм гума hdpe мешавина изградба. УВ инхибирани. Семејството на кади и тави на фортифлекс е направено со мешавина од гума-полиетилен од фортифлекс за исклучителна цврстина и цврстина конструкцијата со Дебел ѕид обезбедува долготрајна издржливост. Употреба : наводнување, хранење, одржување и употреба за општа намена околу фарма, дом или индустрија. Состојки : Форталегура Гума-Hdpe Мешавина. Оваа када е со димензии приближно 11 1/4 "широка и 4" длабока.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи