.

.

New
Ојатон Држачи За Свеќи 6 Пакувања И Сини Пластични Сјајни Снегулки Украси 24 Пакувања За Божиќна Декорација

Ојатон Држачи За Свеќи 6 Пакувања И Сини Пластични Сјајни Снегулки Украси 24 Пакувања За Божиќна Декорација

DEN 240.00

Стока
Во продавницата

Овој комплет за држачи за свеќи вклучува 6 парчиња држачи за свеќи и 24 парчиња сина пластика сјај снегулки виси орнаменти за Декор На Новогодишна елка. Декоративните држачи за свеќи за свеќи даваат пријатна атмосфера на секој простор, зачинете го вашиот зимски декор со комплет држачи за свеќи од снегулки. Дизајниран за прикажување на која било маса, полица или други рамни површини, Совршен за новогодишни украси или подароци, централен декор за маса. Секоја од снегулките доаѓа со конецот и куката, можете да користите куки или жици за украс за да ги закачите На Елката. 24 парчиња снегулки украси покриени со сјај. Идеални украси за Елка, забава, свадба, нова година, роденден. Позајмете привлечен стил на вашата мантија или маса со овие сини украси од снегулки и држачи за свеќи. Овие прекрасни држачи за свеќи се направени од стакло, обезбедувајќи допир на безвременска елеганција. Едноставниот дизајн го олеснува користењето на речиси секоја рамна површина и лесно надополнува различни стилови на декор. Едноставно додадете сијаличка или заострена свеќа за да донесете топла светлина и Божиќна декорација.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи