.

.

New
Канта за полици од слонова коска, 23-5/8 L x 6-5/8 W x 4 H

Канта за полици од слонова коска, 23-5/8 L x 6-5/8 W x 4 H

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

✅ Ставка : Рака за полица. ✅ Капацитет на тежина : 50 lb. ✅ Материјал : пластика. ✅ Боја : Беж. ✅ Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. ✅ Ставка : Рака за полица. ✅ Капацитет на тежина : 50 lb. ✅ Материјал : пластика. ✅ Боја : Беж. ✅ Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. QSB106 IV корпа за полици, беж во боја, вклучува делители бр, вклучува држач за етикета Да, материјална пластика, максимална работна температура 250 степени F, целокупна висина 4 во, целокупна должина 23 5/8 во, целокупна ширина 6 5/8 во, Stackable No, Капацитет за тежина 50 lb, стационарна мобилност, гнезда да, број на слотови за дели 7, број на долги слотови за делител 0, број на кратки слотови за делење 7, број на делители 0, дијаметар на рицином на тркалото што не е применлив, не се применуваат додатоци за прилагодување на делителот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи