.

.

New
Заштитник на екранот на таблети Alcatel A30-SuperGuardz, анти-сјај, мат, анти-прстински отпечаток, анти-кора, анти-бабл [замена на животниот век] + 2 пенкало за стилот

Заштитник на екранот на таблети Alcatel A30-SuperGuardz, анти-сјај, мат, анти-прстински отпечаток, анти-кора, анти-бабл [замена

DEN 119.84

Стока
Во продавницата

Заштитник на екранот за таблета Alcatel A30 (8 "). Супергарц без гаранција за замена на животниот век. Инсталација : Изработено од највисок квалитет на повеќеслоен оптички одделение јапонски миленичиња со миленичиња со лепила против меурчиња. Анти-крик : специјална обвивка отпорна на гребење за да го заштитите вашиот уред од дневни гребнатини, прашина, гребење и нормални знаци на абење. Вистински допир. Вистински допир и висока чувствителност : нема мешање во екранот на допир и не обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Заштитник на екранот за таблетот Alcatel A30 (8 "). Гаранција за замена на животниот век на живот без ризик. 100% гаранција за задоволство. Заштитник на анти-сјај/мат екран ги минимизира рефлексиите и сјајот, ја подобрува видливоста во светли околини и се спротивставува на отпечатоците од прсти. Лесна инсталација против меурче : Направено од највисок квалитет на повеќеслојни оптички одделенија јапонски миленичиња со миленичиња со лепила против меурчиња. Анти-крик : Специјална обвивка отпорна на гребење за да го заштитите вашиот уред од дневни гребнатини, прашина, гребење и нормални знаци на абење. Вистински допир и висока чувствителност : Нема мешање во екранот на допир и не обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Super Guard Z screen protectors are made from highest quality optical grade film, which consists five layers : (1) Anti finger print coating, (2) Anti scratch coating, (3) Optical PET layer (4) Silicone gel layer that ensures bubble free installation, (5) Заштитна лагер. Карактеристики : Изработено од инсталацијата на миленичиња за миленичиња со највисок квалитет на миленичиња е многу едноставна, лепила против меурчиња за лесна инсталација УВ заштита : Го намалува напрегањето на очите предизвикано од ЛЦД-екранот траен анти-сјај анти-сјај/мат : Намалете го сјајот на екранот под силен Извори на светлина отпорни на ознаки за прсти и маснотии Ултра мазна површина : Подобрете го искуството и користењето на екранот на допир и карактеристиките на иглата нема остатоци кога се отстранува пакетот Вклучи : 3x премиум со висок квалитет на екран заштитник 2x Ballpoint Pen Stylus 1x Комплет за инсталација (чистење марамчиња + картички за измама) Гаранција за доживотно време : Во Супергварц, стоиме зад нашите производи со гаранција за живот. Тоа значи, без оглед колку долго сте го користеле, ние ви нудиме брза, замена или поврат на метеж, ако : производите на Super Guardz се гарантирани на сопственикот против производство на дефекти (на пр., Меурчиња или производот не одговара на вашите уреди) Производите на Super Guardz наидуваат на абење/солза/гребнатини под услови на нормална употреба (без вклучување на оштетување предизвикано од капки).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи