.

.

New
10PCS SS24E01-G5 СВЕТИ СВЕТНИЦИ ВЕРТИКИ 0,5А 10 ПИН 4 ПОЗИЦИЈА ПОЗИЦИЈА СВЕТСКИ W315

10PCS SS24E01-G5 СВЕТИ СВЕТНИЦИ ВЕРТИКИ 0,5А 10 ПИН 4 ПОЗИЦИЈА ПОЗИЦИЈА СВЕТСКИ W315

DEN 237.28

Стока
Во продавницата

Квалитетот на производот е добар. Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модули. Можете да пребарувате клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да ги најдете модулите што ви се потребни. Време на испорака на САД и Канада : 6-24 дена (може да се следи), - Ние нудиме забрзана услуга за испорака : 3-8 дена. (Исклучувајќи време за ракување). Ако износот на нарачката над 150 УСД, ние ќе користиме забрзана испорака услуга бесплатно. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Квалитетот на производот е добар. Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модули. Можете да пребарувате клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да ги најдете модулите што ви се потребни. Време на испорака на САД и Канада : 6-24 дена (може да се следи), - Ние нудиме забрзана услуга за испорака : 3-8 дена. (Исклучувајќи време за ракување). Ако износот на нарачката над 150 УСД, ние ќе користиме забрзана испорака услуга бесплатно. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Оценето оптоварување : DC 50 V, 0,5 Aoperation Температурен опсег : -25 ~ 85 ° CCONTACT Со електрична енергија : 30 MΩmaxinulation Отпорност : 500 MΩmin.AT500 V DCELECTRICE PRESSURE : AC 500 V/1 MINACTION FORCE : 2,5 ± 0,5 NLIFE : 10000 TIMESSIZE : 1.8x1x0.7 CM/0.71 X0.39x0.28 Inchnote : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.pls проверете дали не ви пречи пред да понудите.Дали за разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме. !.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи