.

.

New
Генијални Алатки 3/4 Д-р 32мм Рачен Приклучок-625232

Генијални Алатки 3/4 Д-р 32мм Рачен Приклучок-625232

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Ние правиме алатки и се гордееме со нашите алатки. СПЕЦИФИКАЦИИ-Големина На Погон од 3/4 Инчи со вкупна должина од 57мм (или 2,24 Инчи). Квалитетна Генијална Алатка започнува да користи докажани суровини; хром ванадиум челик, Хром Молибден челик и Челик За Алат С2.АНСИ СТАНДАРДИ-Ги Исполнува или надминува стандардите утврдени Од Американскиот Национален Институт За Стандарди.МИР на УМОТ-Купување со доверба поддржана Од Генијалните Алатки Ограничена Доживотна Гаранција против дефекти на производителот.РАЧЕН ШТЕКЕР - 32мм Приклучок од 6 точки. Генијалните Алатки се горди што обезбедуваат индустриски алатки со врвен квалитет по скромни цени, додека продолжуваат да развиваат иновативни производи кои ги задоволуваат променливите потреби на денешниот пазар. Од развој на производи до масовно производство, ние ја следиме и контролираме секоја фаза во процесот, вклучуваме инспекција на суровини, контрола на производството, тест за квалитет и функција, а до конечното пакување и испорака, ние сме сериозни во врска со квалитетот и перформансите на секоја алатка што ја правиме.Професионални Одделение-Гениј Алатки се дизајнирани и направени за употреба од страна на професионални техничари и изградени да вршат во текот на целиот живот на тешка употреба. Од истражување на потребите на професионалниот техничар, до развој на производи, производство и инспекција и калибрација, ние сериозно го сфаќаме секој дел од процесот за да имате алатка од која може да зависите. СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН - хромирана полирана завршница која е цврста и отпорна на корозија. Ние произведуваме алатки за речиси секоја категорија, вклучувајќи : клучеви за удар на воздух, воздушни крцкалки, складирање алатки и кутии, главни комплети, послужавници за алати, чекани, удари и длета, шипки за шипки, автомобилски алатки, ние ќе вртежен момент училишта, приклучоци за тркала за камиони, авијациски штекери, клешти за заклучување, клешти, извлекувачи, датотеки, приклучоци за удар, ударни битови, ударни битови, додатоци за удар, клучеви, вртежен момент клучеви, прилагодливи клучеви, рачни приклучоци, воздушни приклучоци, погонски алати, битови за шрафцигери, шрафцигери, воздушни брусилки, воздушни рутери, воздушни датотеки, пиштоли за дување воздух и многу многу повеќе. 32мм рачен приклучок (ЦР-МО). Со над 9000 достапни алатки кои се движат од приклучок од 3,5 мм до приклучоци од 235 мм, ја имаме секоја алатка за секоја работа со големина. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ-Изработени од Хром Моли Челик за висока јачина и издржливост додека имаат антикорозивни својства. Доверба Гениј за квалитетна алатка по вредност цена за вас. Следно инкорпорирање на најновите технологии во техники за дизајн и производство, вклучувајќи : компјутерски потпомогнат дизајн, ладно формирање, топло ковање, истиснување, термичка обработка, полирање и многу повеќе. ОРГАНИЗАЦИЈА НА АЛАТКИ-Големини се печат за трајно и лесно идентификување на големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи