.

.

New
Седиште за тоалети со вградено седиште за дете-Седиште за обука на Мунар Поти со не лизгање и магнет, полека тивко блиску и лесно чистење, за мали деца, деца и возрас?

Седиште за тоалети со вградено седиште за дете-Седиште за обука на Мунар Поти со не лизгање и магнет, полека тивко блиску и

DEN 671.84

Стока
Во продавницата

Design 2-во-1 дизајн】 2-во-1 дизајн со големина на возрасни и детски седишта, едно тоалетно седиште е погодно за целото семејство, ослободувајќи ги рацете на мајката и им дозволува на децата да научат да бидат независни. 【Полека затворете】 тивко и полека блиску го подобруваат услужниот век на траење, спречете насилно влијание и заштитете ги прстите. Магнетно за тоалетното седиште за обука магнетно се придава на капакот и полека се затвора со капакот, давајќи ви совршено корисничко искуство. 【Висок квалитет на материјал】 Солиден PP материјал со високи перформанси со керамичка текстура, без згаснување или пожолтување. Здрава и безбедна, лесна за чиста, долготрајна сјајна. 【Ергономски дизајн】 Муннарните тоалети се ергономски дизајнирани, а удобното тоалетно седиште ја подобрува удобноста на долгорочното седење. Задниот дел од тоалетното седиште е дизајниран со интегриран браник, кој нема да се префрли или лизга. 【Лесна инсталација】 Можете да го инсталирате сами без професионален водоводџија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи