.

.

New
Smart Watch Fitness Tracker за мажи: SmartWatch Водоотпорен IP68 за iOS Android телефонски отчукувања на срцето на срцето Спиење на крвен притисок монитор Bluetooth дигитални часовници спортск

Smart Watch Fitness Tracker за мажи: SmartWatch Водоотпорен IP68 за iOS Android телефонски отчукувања на срцето на срцето Спиење

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Монитор на крвен притисок на срцевиот ритам : го усвои најновиот оптички сензор, дигиталниот часовник на нашиот машки кој го поврзува нашиот телефон со Bluetooth, го поддржува мониторот на отчукувањата на срцето, мониторот на крвниот притисок, мониторот за квалитет на спиењето цел ден. Со Bluetooth трајните часовници за мажите, можете да знаете подобро за вашата здравствена состојба и да направите некои прилагодувања за да одржите здрав начин на живот. Поддржете мулти-спортски режими : Откако ќе се поврзе Bluetooth, овие спортски часовници можат точно да снимаат чекор, далечина и калории точно, и да поддржуваат 8 режими на спорт : одење, трчање, прескокнување, возење велосипед, бадминтон, фудбал и кошарка, пливање. Овој стилски часовник за вежбање може да ги следи целиот ден на активности и да ни помогне да постигнеме научна кондиција, што е најдобар избор како атлетски часовници за мажите. Паметно известување и голем екран : Со екранот од 1,32 инчи, нашите часовници за вежбање за мажи се големи часовници за лице и сликата на екранот може да се прилагоди. Водечките часовници можат да ги добијат повиците на нашиот телефон и известувањето за СНС, вклучувајќи СМС, Фејсбук, Апликација Whats Whats, Twitter, Instagram итн. Не грижете се за промашување на повици или пораки. И со супер висока резолуција, нашиот часовник за педометар е погоден за мажи на кои им е потребен кул моден стил и удобен за читање и работа на екранот. IP68 водоотпорен и долга батерија : Овој фитнес -тракер со известување за текст, со водоотпорен IP68, има добар водоотпорен ефект. Не грижи се кога миеш раце или трчаш на дожд ако носиш часовници за вежбање за мажи. Покрај тоа, можете да го носите нашиот паметен спортски часовник водоотпорен за пливање. И овие часовници отпорни на вода изградени во батеријата за полнење од 210m Ah, можат да работат една или две недели, и да подготви мирување 45 дена по целосно наполнети. Мулти функција и компатибилност : Освен здравиот монитор, спортски монитор и функции за известување, нашите часовници за пливање за мажи поддржуваат многу други функции, како што се временски приказ и игра, контрола на музика и контрола на далечинска камера, аларм и стопев, седентарен потсетник, што ќе направи Нашиот живот поудобен и полесен. А нашите носени фитнес -trackers за мажи поддржуваат Android и i OS телефон (Android 6.0 и погоре & i OS 9.0 и погоре). Нашиот фитнес за фитнес за паметни часовници за мажи со голем екран на допир на лице, поддржувајќи мулти -функција, зачувување на некои здравствени детали и снимање на податоци за вежбање, ни го олеснува да го знаеме нашиот отчукувања на срцето, крвниот притисок и квалитетот на спиењето и сите дневни активности “чекор и калории контра, и има неколку мали алатки за да го олесниме нашиот живот, што ќе го подобри нашиот живот повеќе здравје и погодно, и ќе добие забава и мода во исто време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи