.

.

New
Лесна маса за масажа на маса, градова перница, клин перница, клин за удобност, склона перница

Лесна маса за масажа на маса, градова перница, клин перница, клин за удобност, склона перница

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Големини : 18 "широки, 21" долги и 3,5 "дебели. Просторот на градите е : 4,72 инчи и се намалува на 4 инчи кон средината на перницата заради заоблената форма. Големина помеѓу градите : 2,75 инчи. Willе биде многу удобно За големината на бистата АА, А, Б и В. Предности : Перницата за градите за масата за масажа е изработена од пена за поддршка на метежот и абдоменот подолу и е специјално дизајниран за да ги задоволи посебните потреби на жените. Удобност : Перница за маса за масажа, градите Перница, има Т-клин, има специјални отвори за женските гради. Специјалната перница за масажа го олеснува стресот на градите и долниот дел на стомакот, што обично се среќава за време на масажата или другите процедури во позиција на лице. Карактеристики : Карактеристики : Специјална перница за табели за масажа, клин перница го олеснува стресот на пределот на градите за жени. Лесно чистење : Перницата за масажа е лесна за чистење. Големини : 18 "широки, 21" долги и 3,5 "дебели. Просторот на градите е : 4,72 инчи и се намалува на 4 инчи кон средината на перницата заради заоблената форма. Големина помеѓу градите : 2,75 инчи. Willе биде многу удобно за големини на биста АА, А, Б и С.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи