.

.

New
Компатибилен со Apple Watch Band 42mm 44mm 45mm, Strighty Nylon Solop Loop Band за iWatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE, прилагодлив плетенка спортска еластика жени мажи за замена за замена на лента бела

Компатибилен со Apple Watch Band 42mm 44mm 45mm, Strighty Nylon Solop Loop Band за iWatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE, прилагодлив

DEN 95.84

Стока
Во продавницата

Затворање на тока. [Компатибилни модели] : Прилагодливиот спортски најлон соло -јамка опсег компатибилен со Apple Watch Band 38mm/40mm (Серија 7 41мм), 42мм/44мм (Серија 7 45мм), погодна за IWATCH Серија 7/6/5/4/3/2 /1/СЕ. Проверете го вашиот модел за гледање пред нарачката. [Премиум удобен материјал] : Нашиот опсег за часовници користи најлонски материјал за плетенка што е пријателски за кожата, удобна еластичност, издржлива, миење, дишење и лесна. Еластична лента и прилагодлив дизајн на токи од не'рѓосувачки челик ги прават вашите облеки уникатни. [Гледајте ја големината на опсегот] : Бендот погоден за големината на зглобот 4,5 "-9,5", со својата еластичност, безбеден и удобен за носење, специјален дизајн на дијамантски образец Персонализирајте го вашиот часовник. Нашата модерна јамка за јамка може да биде прилагодлива за должината како што сакате. [Уникатен дизајн] : Мулти избор на бои, има различни популарни спортови за бои за да го персонализираат вашиот Apple Iwatch, облека во секојдневниот живот и да го потенцирате вашиот уникатен вкус, да го направите вашиот часовник нов. [Лесно да се вклучи/исклучи] : Многу лесно се инсталира и соблекува лента, инсталирање на рака, без алатки. Нашиот бенд ситно се прицврстува на вашиот часовник Екстремно цица. Погодно за многу прилики, како канцеларија, спорт, шопинг и секојдневен живот, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи