.

.

New
DiyThinker Традиционална јапонска вкусна суши десктоп украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена

DiyThinker Традиционална јапонска вкусна суши десктоп украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Големина : одговара на 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 23cm (7 x 9 инчи) и рамката е ширина 2 см. Класификација : рамка, дрвена, работна површина. Функција : Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап. Рамката е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). Полиран стаклен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Екстремно внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно. Материјал : HET рамката е Gemaakt van Hout. En er is een stuk акрил (PMMA) voor het frame om je foto te beschermen. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 23cm (7 x 9 инчи) и рамката е ширина 2 см. Класификација : рамка, дрвена, работна површина. Функција : Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап. Рамката е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). Полиран стаклен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Екстремно внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно. Материјал : HET рамката е Gemaakt van Hout. En er is een stuk акрил (PMMA) voor het frame om je foto te beschermen. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) Фотоактуелната големина на рамката (завршена големина) е 18 x 23cm (7 x 9 инчи) и рамката е ширина 2 см. издржливост. Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап. Рамката е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). Полиран стаклен фронт дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Екстремно внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : HET рамка е Gemaakt van Hout. En er is een stuk акрил (PMMA) voor het рамка om je foto te beschermenpackage количина : 1 x рамка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи