.

.

New
Надуени преголеми украси 15 18 25 30 Божиќни украси во затворено на отворено

Надуени преголеми украси 15 18 25 30 Божиќни украси во затворено на отворено

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Вклучува 1 комплет за надувување и хардвер со приклучок за закачалка, влогови на земја, чаша за вшмукување и јазичиња за прицврстување. Воздушната пумпа не е вклучена. Препорачуваме да користите пумпа за воздух во домаќинството или рачна пумпа за надувување. Само-воспаление не се препорачува. Изберете 15, 18, 25 или 30 инчи достапни во вашата омилена боја. Орнамент на надувување топка за наменети за внатрешна или надворешна употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи