.

.

New
Тенк со резервоар за женски Cestyle со вграден градник со јога -тренинг спортска активна облека за вежбање

Тенк со резервоар за женски Cestyle со вграден градник со јога -тренинг спортска активна облека за вежбање

DEN 447.84

Стока
Во продавницата

Fable ткаенина за влага за влага】 Лесна, дише, затегната, пријателска за кожата, ткаенината со високи перформанси со брзо сушење ви дава подобро искуство во движење. 【Материјал】 Црно зелена боја : 35% рајон, 60% полиестер, 5% спандекс; ДИЕ-ДИЕ : 95% полиестер, 5% спандекс. 【Големина на бистата】 (S/US 4-6) 34-35 инчи, (M/US 8-10) 36-37 инчи, (L/US 12) 38-39 инчи, (XL/US 14-16) 40 -41 инчи, (xxl/САД 18) 42-43 инчи. Ако ви треба лабава, ви предлагаме да нарачате една големина нагоре. затворање. Машинско миење. Design Дизајн на Racerback】 Целосно покривање на бистата и дизајн без ракави со стил на Racerback овозможува целосен опсег на движење, така што вашите вежби нема да бидат забавени. Најдобар подарок за Денот на мајката. 【Вграден во градник на полица】 Вграден градник на полица со вистинска количина на поддршка, едвај се чувствувате како да носите градник. Не само што ефикасно заштитува од шок, спречете го градник да се менува, туку и да ја разубавите вашата крива на грбот , Зголемете го модниот секси стил. 【Отстранливи влошки】 Овој градник за јога со подлога, тој е отстранлив. Покрај тоа, малите отвори од двете страни на поставата се дизајнирани за лесна замена и чистење. Може да изберете дали да го извадите според вашите лични потреби. 【Повод】 : Овој лесен голи резервоар за чувство на голи е специјално дизајниран за јога и ниски и средни активности-исто така одлично за секојдневно секојдневно носење, спиење, плажа, работа. Тоа е модерен додаток на вашата гардероба со ладно време. 【Внимание】 Пред да ја поставите вашата нарачка, погледнете ја табелата со големина на последната слика или во описот на производот (не табелата со големина на S). Доколку имате некој проблем пред и по нарачката, не двоумете се да не известите , ќе дадеме се од себе за да ви служиме.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи