.

.

New
QFFL стоечки распрскувач на хартија, држач за хартиена крпа, решетката за кујнски хартии за хартија, тешка основа, декоративен четкан никел, за бања, дневна соба

QFFL стоечки распрскувач на хартија, држач за хартиена крпа, решетката за кујнски хартии за хартија, тешка основа, декоративен

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

【Модерно】 Ова е модерен држач за стопанствена хартија со мазни, елегантни линии и модерна четкана никел финиш, која е сигурна дека ќе го подобри вашиот декор на кујната. 【Rustproof】 Овој држач за тоалетна хартија за слободни држачи е изработен од не'рѓосувачки челик од премиум одделение, заштити од 'рѓа, погодна за влажни околини како што се бања и кујна. Современиот хром завршен исто така го прави да изгледа убаво во бањата ,. Лесно за чистење, само избришете со влажна крпа и пешкир суво во дневна употреба. 【Стабилна】 Дополнителна тежина и база на не лизгање ја стабилизираат оваа држач за пешкир за хартија. 【Едноставно】 Вертикален држач за крпи за хартија без да се пробиваат делови. 【По продажбата на услугата】 Ако имате какви било проблеми по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме најзадоволително решение. 【Модерно】 Ова е модерен држач за стопанствена хартија со мазни, елегантни линии и модерна четкана никел финиш, која е сигурна дека ќе го подобри вашиот декор на кујната. 【Rustproof】 Овој држач за тоалетна хартија за слободни држачи е изработен од не'рѓосувачки челик од премиум одделение, заштити од 'рѓа, погодна за влажни околини како што се бања и кујна. Современиот хром завршен исто така го прави да изгледа убаво во бањата ,. Лесно за чистење, само избришете со влажна крпа и пешкир суво во дневна употреба. 【Стабилна】 Дополнителна тежина и база на не лизгање ја стабилизираат оваа држач за пешкир за хартија. 【Едноставно】 Вертикален држач за крпи за хартија без да се пробиваат делови. 【По продажбата на услугата】 Ако имате какви било проблеми по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме најзадоволително решение. Зошто да користите држач за хартиена крпа?* Во кујната се става решетка за хартиени крпи, што може да додаде поголема погодност во вашиот живот, така што ефикасноста на работата ќе биде многу брза.* Во дневната соба, држачот за хартиена крпа ќе има волја не само што е многу погоден, туку и ќе го направи стилот на целото семејство порезола. -Наме : држач за тоалети за хартија : Не'рѓосувачки челик-Применлива хартиена крпа : Ролна хартија со големина : 15*15*32.5cm/6*6*13inch-прилики за примена : Дневна соба, Содржина на бања за пакување : Стенд за тоалетна хартија (не. вклучително и други работи)-ако сте збунети околу квалитетот на производот или имате други прашања, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе бидеме среќни да го решиме проблемот за вас.

Карактеристики на производот

-Name:
Toilet Paper Holder
-Material:
Stainless steel
-Applicable paper towel:
roll paper
-Size:
15*15*32.5cm/6*6*13inch
-Applicable occasions:
living room, bathroom
-Package content:
Toilet Paper Stand (not including other things)
-If you are confused about the quality of the product or have any other questions, you can email us and we will be happy to solve the problem for you. :
Свеж

Поврзани производи