.

.

New
Zaahh 2pcs 220V Round SPDT On-Off Rocker Switch KCD1-105 Бело црно црвено AC 250V/6A 125V/10A прекинувач за менување 2pin

Zaahh 2pcs 220V Round SPDT On-Off Rocker Switch KCD1-105 Бело црно црвено AC 250V/6A 125V/10A прекинувач за менување 2pin

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Микро прекинувачи. Micro Switch Esspecifications : Полјаци : SPST Позиција : On-Off 2 Позиција Вид на акција : напон за заклучување/струја : AC 250 V/6 A 125 V/10 A Терминали Количина : 2 P материјал : пластика, метална димензија : 25 x 30mm/0,9 "x 1,18" (максимум (максимум .D*ж) Дијаметар на дупката за монтирање : 20мм/0,79 "Боја : Бела црвена црна пакет содржина : 2 компјутери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи