.

.

New
Путер од кикирики од кикирики натопени бисквити 32 унца торба + чак полна со парчиња бисквити, говедско и сланина, кучиња од 32 унца торбички третираат пакет

Путер од кикирики од кикирики натопени бисквити 32 унца торба + чак полна со парчиња бисквити, говедско и сланина, кучиња од

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Содржи (2) 32 кеси за унца натопени бисквити и (2) 32 кеси за парчиња парчиња бисквити. Натопените бисквити се крцкави лекувања со кучиња со облога со вкус на путер од кикирики на дното. Парчиња бисквити се печени со говедско, сланина и зеленчук. Без вештачки вкусови. Произведено во САД. Содржи (2) 32 кеси за унца натопени бисквити и (2) 32 кеси за парчиња парчиња бисквити. Натопените бисквити се крцкави лекувања со кучиња со облога со вкус на путер од кикирики на дното. Парчиња бисквити се печени со говедско, сланина и зеленчук. Без вештачки вкусови. Произведено во САД.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи