.

.

New
МОМИГО 2 парчиња/поставете Влажни Суви Кеси За Пелени За Ткаенини За Бебиња - Еднократно, Перење За Количка, Пелени, Тоалети, Патни Торби, Плажа, Базен, Торба За Вежба?

МОМИГО 2 парчиња/поставете Влажни Суви Кеси За Пелени За Ткаенини За Бебиња - Еднократно, Перење За Количка, Пелени, Тоалети,

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Големината на торбата е приближно 11,8 * 15,7 инчи и може да собере околу 8-9 платнени пелени. Нашата торба е изработена Од Полиестерски Уретански Ламинат(ПУЛ), кој е силен и водоотпорен материјал. Лесно се пренесува од торба во торба и може да се користи и одделно. Ткаенината и дизајнот се издржливи како вашата торба од висока класа, но овозможуваат и лесно чистење во машината за перење. Влажната Сува Кеса ви овозможува да продолжите да ја носите омилената чанта додека привремено ја претворате во торба за пелени кога сте надвор со вашето малечко.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи