.

.

New
Бајкутуан Бониард Легенди Камо Женска Облека За Плажа Бикини Костим За Капење Плажа Пливање Прикривање Фустан Печатење

Бајкутуан Бониард Легенди Камо Женска Облека За Плажа Бикини Костим За Капење Плажа Пливање Прикривање Фустан Печатење

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

95% Полиестер, 5% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Големина : капакот за пливање на плажа е 77см/30,3 инчи(Должина), 80см/31,5 инчи(1/2 Долен Раб),84см/33,1 инч (1/2 Биста). Материјал : женската покривка за плажа е изработена од 95% полиестер и 5% спандекс, пријателска за кожата, мека и дише.Слаткото покривање на плажата може да се измие рачно или со машина, што во голема мера ја намалува вашата домашна работа. Одличен Изглед : фустанот за покривање на плажа е преден дел со низок крој, широки ракави за капење и украси од тантела, со странични процепи и широка силуета, тој е исклучително бесплатен и погоден за жени со различна големина. Дизајнот На длабокиот V-врат е стилски и секси, што ве прави секогаш да изгледате шармантно. Повеќенаменски : овој костим за капење покрива прозорци за жени ја прави кожата многу кул во топло време. Може да се совпадне со различни стилови на бикини, какви било костими за капење, убаво здолниште за завиткување, слатки капи за плажа и сандали за вашиот одмор во солариум, покрај базен или плажа. Квалитет : ние Сме многу сигурни во нашата прикривка за жени за костими за капење и можете да ја купите прикривката за плажа без грижи. Жените V Вратот Покрие Фустан Краток Ракав Лабава За Плажа Костим За Капење Пливаат Бикини Костим За Капење Со Дизајн Шема Печатени Трендовски.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи