.

.

New
CGSignLab | „Отворено 24/7 -басичен задеј“ Премиум акрилен знак | 18 x12

CGSignLab | „Отворено 24/7 -басичен задеј“ Премиум акрилен знак | 18 x12

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Изграден во САД. 1/8 in. Јасен акрилик. Избледи и отпорни на абразија УВ мастило. Печатен раб до раб-Целосно крварење. Додатоци за хардвер : метални метални метали. Индустриско-платно-знаци. Индустриско-платно-знаци. Акрилните знаци се одличен начин да го покажете вашиот бизнис со својот јасен, чист и професионален изглед. Нашето второ печатење на површината му дава дополнителен допир на сјај и елеганција на вашиот дизајн. Овие прифатливи, но сепак издржливи знаци се убаво прикажани со метални метални метали.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи