.

.

New
Бирање, термостат од 550F решетки

Бирање, термостат од 550F решетки

DEN 1478.72

Стока
Во продавницата

Димензии на пакетот : 6,7 '' L x 8.0 '' W x 11.0 '' H. Количина на пакет : 1. Тип на производ : Снабдување со услуги за храна. Земја на потекло : Соединетите држави. Димензии на пакетот : 6,7 '' L x 8.0 '' W x 11.0 '' H. Количина на пакет : 1. Тип на производ : Снабдување со услуги за храна. Земја на потекло : Соединетите држави. Вулкан Харт 00-498037-0000А бирање, 550 F мечка термостат. Ова е оригинален дел за замена на OEM од Вулкан Харт.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи